Aktif 3 Ziyaretçi

29.05.2015 - 23:4
Üye Giriş
Yeni Üye Kayıt
Sağlık Dergisi 
dağıtım (tiraj) bilgileri
 
dergi sayıları 
reklam sözleşmesi 
 
iletişim
email kayıt 
 
sağlık linkleri 
sağlık bakanları 
sağlık anketleri 
sağlık RSS 
 
reklamlarınız
duyurularımız 
insan kaynakları 
 
ana sayfa 

Sağlık Yayıncılık Hakkında

 

Kuruluşumuz 16 Ocak 1991 tarihinden günümüze, sağlık sektöründe; medikal firmalara, sektör temsilcilerine, hastanelere hizmet vermektedir.

Sektör yayınları arasında, aylık Sağlık Yayıncılık ile haftalık Sağlık İhale Dergisi bulunan kuruluşumuzun, elektronik ortamda Medikal-Tıbbi İhale Takip Internet Sistemi güncellenerek devam etmektedir. Sağlık İhtisas Firmalar ve Kurumlar Katalogları ile, Fuar Organizasyonu çalışmaları periyodik olarak sürmektedir.

Türkiye genelinde tüm hastanelere (Sağlık Bakanlığı, Üniversite, Belediye ve Asker Hastaneleri), Sosyal Güvenlik Kurum ve Kuruluşlarına (merkez ve taşra teşkilatları dahil), sağlık sektöründe yer alan ilgili kuruluşlara, kişilere ve üyelerine gönderilen aylık Sağlık Yayıncılık'nde; sağlık sektörüne ilişkin hastane ve medikal firma haberleri ile, güncel sağlık haberleri, mevzuat bilgileri ve makaleler içeriği oluşturmaktadır.

Kuruluşumuz, ihale mevzuat takibi ve danışmanlığının yanı sıra, sektörün ve abonelerinin sorunlarıyla ilgilenen, sağlık sektörü içinde yer alan kurum ve kuruluşların katıldığı bilimsel toplantılara, güncel sorunların çözümüne ilişkin seminerlere ev sahipliği yapan, dolayısıyla sektöre katkı sağlama gayreti içinde olan köklü bir yayın kuruluşudur.

Sağlık sektöründe, yazılı ve elektronik ortamda verilebilecek hizmetlerin en kalitelisini sunabilme çaba ve gayreti içinde olan SAĞLIK YAYINCILIK;

temel ilkeleri ışığında, ilk gün heyecanında ve 24 yıllık deneyimi ile yayın hayatına devam etmektedir.